Więcej o nas

Administracja

Paweł Książek

Paweł Książek

Właściciel

Szef jak szef. Zawsze ma racje. W tym zakresie Paweł nie różni się w niczym od innych szefów. Wykonywaną pracę skutecznie łączy z zamiłowaniem do podróży oraz motoryzacji.

Miłosz

Miłosz

Dysponent

To on sprzed ekranu komputera rozwiązuje większość problemów, które stają na drodze kierowcy. Często walczy aż do utraty tchu o rozsądne rozłożenie planu zagospodarowania pojazdów, tak aby wyniki finansowe firmy były na właściwym poziomie. Znakomita organizacja pracy, ponadprzeciętne zdolności informatyczne czynią z niego solidny filar firmy Trans-Al. W życiu prywatnym Miłosza pasja informatyczna walczy o prym z miłością do motoryzacji.

Ilona

Ilona

Specjalista ds. kadr

Sprawy kadrowe, urlopy, wynagrodzenia, wszelkie przepisy, odpowiednie ustawy, to wszystko ma w małym palcu. Ponadto posiada ponadprzeciętnie rozwiniętą zdolność znajdowania rzeczy niemożliwych do znalezienia, czym zawsze wprowadza w osłupienie swoich współpracowników. Dotyczy to zwłaszcza osobników płci męskiej, którzy z kolei mają zdolność gubienia rzeczy niemożliwych do zgubienia. Swoją radością życia i wrodzonym optymizmem Ilona potrafi zarazić innych.

Natalia

Natalia

Specjalista ds. obsługi klienta

Nie na darmo nad jej biurkiem widnieje napis „porządek w papierach musi być”. Natalia w swojej staranności osiągnęła stopień perfekcji. W podejmowanych działaniach zdecydowana, zmierza prosto do celu i zawsze osiąga sukces. Przy tym jest nieustannie pogodna i uśmiechnięta, czym pozytywnie wpływa na atmosferę pracy wszystkich, którzy znajdują się w jej otoczeniu.

Mariusz

Mariusz

Koordynator filii w Niemczech

Odpowiedzialny za niemiecką filię firmy Trans-Al pracującą pod nazwą „Pawel Ksiazek Transporte”. Ogromne doświadczenie w branży transportu międzynarodowego, niezwykłe zaangażowanie w rozwój firmy, do tego nieprzeciętne zdolności porozumiewania się w wielu językach czynią z niego wyjątkowego pracownika. Choć zdjęcie zrobione jest w ciężarówce, 100% swojej pracy wykonuje zza biurka. Poza pracą, pasją Mariusza jest jeździectwo konne.

Kasia

Kasia

Asia

Asia

Kierowcy

Artur

Artur

Kierowca

Jego zapał i zaangażowanie w wykonywaną pracę mogłoby zadziwić niejednego. Przyjacielski wobec wszystkich i niespotykanie honorowy. Do tego Artur znany jest z tego, iż mimo bezawaryjności swojego pojazdu ma z pewnością największy magazyn części zamiennych na swoim pokładzie. Tak na wszelki wypadek.

Andrzej L.

Andrzej L.

Kierowca

Pracowity jak wół, poradzi sobie z każdym problemem i bez względu na sytuację jest zawsze uśmiechnięty. Andrzeja nie da się nie lubić. Potwierdzi to każdy, kto spotkał go na swojej drodze.

Bogdan S.

Bogdan S.

Kierowca

Bogdan Z.

Bogdan Z.

Kierowca

Grzegorz J.

Grzegorz J.

Kierowca

Można odnieść wrażenie, że Grzegorz stworzony jest do zawodu kierowcy. Kocha pracę „za kółkiem”. Każde powierzone zadanie stara się wykonać do granic perfekcji i jeśli się coś nie powiedzie, bardzo przeżywa swoje porażki. Pedantycznie dba o samochód i posiada duży zasób wiedzy z zakresu branży transportowej. Prywatnie Grzegorz jest bardzo skromnym człowiekiem.

Jan N

Jan N

Kierowca

Jarosław J.

Jarosław J.

Kierowca

Wiele osób na pewno nie raz zastanawiało się czy jest na świecie coś, co mogłoby Jarka wyprowadzić z równowagi. Z pewnością, po długim rozważaniu za każdym razem odpowiedź brzmiała „nie”. Jarek to oaza spokoju i wzór stateczności. Skoncentrowany w stu procentach na swoich działaniach, jego każda czynność jest dokładnie przemyślana. Jednym zdaniem : profesjonalista w każdym calu.

Kamil

Kamil

Kierowca

Kto raz spotka Kamila, z pewnością zapamięta jego zawsze uśmiechniętą twarz. To facet, który czerpie radość z życia pełnymi garściami. W podejmowanych działaniach kompetentny i rzeczowy. W trudnych sytuacjach zawsze można na niego liczyć.

Kamil Dt.

Kamil Dt.

Kierowca

Mimo swojego młodego wieku, Kamil znakomicie czuje to co robi. To czyni go cennym pracownikiem w naszej firmie. W swoich czynnościach służbowych często wykracza po za zakres swoich obowiązków, czym wprawia w podziw swoich przełożonych. Cichy i spokojny oraz bardzo pracowity. Wśród swoich kolegów bardzo ceniony za całodobową chęć niesienia pomocy.

Krzysztof

Krzysztof

Kierowca

Koledzy mówią na niego „Garmin”. Nie wiesz jak trafić pod wskazany adres? Znalazłeś właściwego człowieka. Krzysztof ma w głowie wszystkie europejskie ścieżki z najdrobniejszymi szczegółami. Chodzą pogłoski, że stworzenie map do nawigacji samochodowych nie byłoby możliwe bez jego udziału. Swój zawód kierowcy
wykonuje z prawdziwą pasją.

Mateusz K.

Mateusz K.

Kierowca

Mimo młodego wieku dał się poznać jako doświadczony, solidny, dokładny pracownik. Powierzone zadania wykonuje bardzo profesjonalnie i z właściwym sobie spokojem.Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek sytuację, która mogłaby wytrącić Mateusza z równowagi. Tutaj wiele osób powinno brać przykład.

Piotr

Piotr

Kierowca

Są osoby, które nie mają na świecie wrogów. Z pewnością Piotr do nich należy. Nie wiadomo jak on to robi, ale każdy kto go pozna od razu go lubi. W naszej firmie jest bardzo cenionym kierowcą. Prywatnie, małymi kroczkami często zmierza do wyznaczonych przez siebie celów. I zawsze do nich dociera. Nic nie stanie mu na przeszkodzie, bo to prawdziwy tytan pracy.

Wiesiek

Wiesiek

Kierowca

Tutaj fachowość idzie w parze z praktyką. Jego doświadczenie w transporcie trudno opisać w kilku zdaniach. To temat na długie wieczory, przy których gawiedź słucha opowieści z otwartymi ustami. Przejechany dystans Wieśka mierzony jest dziś w milionach km. W domu nie potrafi zagrzać miejsca dłużej niż kilka dni. Twierdzi, że bycie w ciągłym ruchu to recepta na sukces.

Krzysztof C.

Krzysztof C.

Kierowca

Łukasz P.

Łukasz P.

Kierowca

Mateusz Sz.

Mateusz Sz.

Kierowca

Arkadiusz J.

Arkadiusz J.

Kierowca