Dlaczego właśnie Trans-Al?

W to co robimy wkładamy wiele serca. Nie ma dnia abyśmy nie zastanawiali się w jaki sposób moglibyśmy jeszcze ulepszyć nasze usługi. Wierzymy, że wybierając naszą firmę dokonają Państwo wyboru najlepszego z możliwych.
Oto główne cechy firmy Trans-Al:

Doświadczenie

Ponad 20 lat istnienia w branży transportowej pozwoliło nam na wypracowanie wielu sprawdzonych metod działania. Inni są daleko w tyle. To fakt.

Niezawodność

Nasza flota to pojazdy w wieku do 5 lat. To gwarancja, że Państwa ładunek dotrze na czas bez zbędnych przygód.

Profesjonalizm

Nasi kierowcy są starannie dobierani i szkoleni. Każdy z nich posiada głęboko zaawansowaną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, przewożonego towaru, oraz topografii Europy. Pracujemy tylko z najlepszymi.

Wyposażenie pojazdu

W każdym pojeździe po za doskonałym kierowcą znajduje się: kamizelka odblaskowa, kask ochronny, okulary ochronne, obuwie ochronne, rękawice. Naczepy firanki standardowo wyposażone są w 20 pasów, 20 kantów ochronnych, maty antypoślizgowe, belki zabezpieczające towar. Pojazdy poruszające się z naczepami typu chłodnia posiadają termometry do pomiaru temperatury towaru, 33 Europalety na wymianę oraz belki rozporowe. Nic nie jest w stanie nas zaskoczyć.

Technika

Nasze pojazdy posiadają automatyczne, nie wymagające od kierowcy doładowywania czytniki poboru myta w Niemczech i Austrii oraz Polsce. Zbiorniki paliwa naszych samochodów pozwalają na przejechanie dystansu nawet 4000 km bez potrzeby zatrzymywania się na tankowanie. Wszystko po to aby bez zbędnych postojów dotrzeć jak najszybciej do celu.

Bezpieczeństwo towaru

Powierzając ładunek nam, mają Państwo pewność, że oddają go w fachowe ręce. Dodatkowo Państwa ładunek jest ubezpieczony. Posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika na sumę 600.000 PLN, oraz ubezpieczenie kabotaży niemieckich na sumę 600.000 EUR. Podczas wykonywania przewozów miejsca postoju pojazdów są starannie dobierane pod kątem bezpieczeństwa przewożonego ładunku. Oczywiście każdy pojazd jest monitorowany GPS. Mogą być Państwo być spokojni.

Szybkość działania

Transport to branża w której może zdarzyć się wiele. Czasami potrzebna jest szybka reakcja na nieoczekiwane wydarzenia. Nieskomplikowany system struktury personalnej w naszej firmie pozwala na szybkie podejmowanie decyzji. 24 h dobę przez 7 dni w tygodniu.

Innowacje

Potrzebują Państwo szybko dokumentów potwierdzających rozładunek? A może chcielibyście obejrzeć zdjęcia załadowanego i zabezpieczonego Twojego towaru? Trzeba przesłać dokument dostawy dla kierowcy? Nie ma problemu. Każdy pojazd jest wyposażony w komputer, drukarkę, skaner, aparat fotograficzny oraz dostęp do Internetu w całej Europie. Dodatkowo każdy kierowca posiada 2 telefony komórkowe. Tak na wszelki wypadek. Czy jest jeszcze coś co moglibyśmy dla Państwa zrobić?

Ekologia

Wszystkie nasze pojazdy spełniają co najmniej normę EURO 5. Dzięki temu mamy zielone światło na wjazd do wszystkich stref obwarowanych ekologicznie dla ruchu ciężarowego w Europie. Zielone certyfikaty wydane przez niemiecką DEKRA, oraz zezwolenia na wjazd do strefy? Low Emission Zone? W Londynie to dla nas standard. Posiadamy również nieobowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody wyrządzone środowisku. Żyjemy w zgodzie z naturą.

Satysfakcja

Stosujemy zasady przyjaznej współpracy niezależnie czy są Państwo naszym klientem, zleceniodawcą, partnerem, dostawcą, odbiorcą czy też pracownikiem. Transport to szczególna dziedzina, w której może pojawić się wiele napięć związanych z wykonywanym zadaniem . Ważnym jest jednak, że wszelkie napotkane trudności umiemy rozwiązywać na właściwym poziomie. Nam się to zawsze udaje, sprawiając nam największą satysfakcję z wykonywanej pracy. Z nami zawsze znajdą Państwo kompromis i dobre wyjście z każdej sytuacji. Nawet w najtrudniejszych chwilach. To pewne.