uSŁUGI

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu nasze propozycje z zakresu usług transportu ciężkiego, lekkiego oraz osobowego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Transport ciężki

Aktualnie do Państwa dyspozycji mamy do zaproponowania ciągniki siodłowe w wersji standard do wykorzystania z dowolnym rodzajem naczep klienta (chłodnia/firanka/ coilmulde itp.), bądź też kompletne zestawy ciągnik z naczepą firanka o wymiarach powierzchni załadunkowej 13,6m X 2,5m X 2,85m i ładowności 24 tony. Zestawy są wyposażone w pasy zabezpieczające ładunek 20 szt, kąty 20 szt, maty antypoślizgowe, 32 deski boczne. Kierowca posiada odzież ochronną, obuwie, kask, okulary.

Naszym ulubionym regionem działań jest Europa zachodnia ze wskazaniem na kraje DE, NL, BE, L, NL ,GB. Jesteśmy jednak otwarci na każde kierunki europejskie zaproponowane przez klienta. Przy dłuższych kontraktach istnieje możliwość podstawienia pojazdu/zestawu w dowolnej konfiguracji wraz z uzgodnioną specyfikacją wyposażenia.

Transport lekki

Mają Państwo pilny ładunek? Państwa dostawca lub przewoźnik nie wywiązał się z terminów? Dziś załadunek, jutro dostawa na drugim końcu Europy? To nie problem. Dla nas wszystko jest możliwe. Lubimy wyzwania, działamy naprawdę szybko. Profesjonalni kierowcy, nowoczesne pojazdy, obsługa na najwyższym poziomie to u nas standard.

Na życzenie klienta, gwarantujemy wyjazd samochodu z naszej firmy w czasie nieprzekraczającym 60 minut, w dowolne miejsce w Europie. Standardowo mamy do zaproponowania pojazdy o ładowności do 3 Europalet / 1000kg. Przy długoterminowych kontraktach jesteśmy w stanie dostarczyć pojazd o dowolnych parametrach ładunkowych. Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?

Transport osobowy

Potrzebują Państwo zwiedzić okolicę lub szukają transferu z lotniska? Planują Państwo wyjazd za granicę, a może chcą wysłać niewielką przesyłkę/dokumenty z uwzględnieniem bezpieczeństwa oraz błyskawicznej dostawy? Mamy dla Państwa rozwiązanie na każdą okazję. Począwszy od samochodów miejskich, poprzez obszerne kombi, a skończywszy na eleganckiej limuzynie. Do dyspozycji mamy również mikrobus o ilości miejsc 8+1 z imponującą przestrzenią bagażową.

W trakcie wykonywanych zleceń zależy nam na dobrej prezencji naszego klienta, a nie na promocji naszej firmy. Dlatego zdecydowaliśmy, że nasze samochody nie będą posiadały znaków reklamowych firmy Trans-Al. Dbamy kompleksowo o Państwa wizerunek, dlatego nasza flota jest starannie dobierana, sukcesywnie odświeżana, tak aby jej wiek eksploatacyjny nie przekraczał 5 lat. Dla długoterminowych kontraktów jesteśmy w stanie zaoferować pojazd osobowy dowolnej marki, wyposażony zgodnie z Państwa wymaganiami. Nasi kierowcy są starannie selekcjonowani, na życzenie usługę transportową może wykonać kierowca komunikujący się w języku angielskim bądź niemieckim.