HISTORIA TRANS-AL

Firma Trans-Al, to prywatne przedsiębiorstwo założone w roku 1994, którego właścicielem jest Paweł Książek. Od początku swojej działalności głównym kierunkiem działalności firmy był transport. Początkowo usługi świadczone były na niewielką skalę, na rynku lokalnym pojazdami o dmc do 3,5 t. Żmudna praca, zyskiwane z latami doświadczenie w branży oraz zaufanie kontrahentów pozwoliły z czasem na rozwinięcie firmy na skalę europejską.

Uzyskana w 2004 roku licencja transportu międzynarodowego umożliwiła otwarcie nowego działu zajmującego się transportem ciężkim.  Dziś nasza flota liczy 35 ciągników siodłowych. To niewiele jak na firmę z tak długim stażem. Jest to jednak wynik strategii firmy. Nigdy ilość, ale zawsze jakość była dla nas najważniejsza. Staramy się każde zlecone zadanie wykonywać z największą sumiennością, tak aby satysfakcja naszego klienta była pełna.

W swoich działaniach zmierzamy do perfekcji. Podążamy za trendami rynku wykorzystując najnowsze technologie. Używane przez nas pojazdy spełniają wysokie normy ekologiczne, a ich wiek eksploatacyjny nie przekracza pięciu lat. To pozwala nam podejmować nowe wyzwania, a naszym klientom zagwarantować w pełni profesjonalne wykonanie usług.

FIRMA W LICZBACH